
Навчальна дошка та плакат 2в1 "Весела Азбука" українська мова 3 кольори, Limo Toy (SK0020)
339 ₴
- В наявності
- Код: SK0020
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна дошка Весела абетка – це провідник у світ підготовки дитини до школи та навчання малюка читання. Дошка виконана з міцного картону та пластику та підійде для дітей від 1-3х років. Весела абетка двостороння і працює від 3-х батарейок міні пальчикових АА (у комплект не входять).
Маля навчиться за допомогою дошки писати літери, вивчить нових тварин і легко запам'ятає алфавіт. Дошка має озвучку українською мовою, відповідно йде з українською абеткою. Додатково до алфавіту внизу дошки Веселий алфавіт є піаніно для вивчення кольорів та цифр. Піаніно можна використовувати як музичний іграшковий інструмент.
Розміри: 34х27х2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Мови | Український |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Тип | Звуковий плакат |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 21 мм |
| Довжина упаковки | 45.5 мм |
| Ширина упакування | 4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
- Ціна: 339 ₴





