Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велюр ліжко надувна Intex 64148 відмінно підійде для відпочинку вдома або на дачі. Може використовуватися в наметах, на водоймах, а також у якості ліжка /
Виготовлений з високоміцного водонепроникного ПВХ. Має Флокірована покриття. Полуторний.
Спущений і складений матрац займає мінімум місця. Надувається за допомогою вбудованого електричного насоса.
У комплектацію входить сумка для зберігання.
Характеристики:
- Максимальне навантаження: 170 кг;
- Розмір матраца: 137 х 191 х 25 см;
- Розмір головах: ≈ з підголовником 35 см;
- Товщина: 0,3 мм;
- Наявність насоса: вбудований електричний 220В;
- Час накачування: 5 хвилин (1 особа);
- Флокірована покриття;
- Товщина флока: 0.15;
- Герметичність: 100% непроникність як води, так і повітря;
- Еластичність: стійкий до розтягування надування і здування;
- Довговічний: стійкий до зношування і температурних перепадів, легко піддається ремонту в домашніх умовах;
- Колір чорний;
- Гігієнічність: захист від забруднень;
- Антиковзання: наявність бортів з фіксацією (гумкою);
- Захист від пошкоджень: проколів, порізів і т.д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип насосу | Вбудований |
- Ціна: 1 629 ₴






