Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкрийте для себе Jixelz — це коли пазли та пікселі зливаються докупи, породжуючи мільйони творчих можливостей! Цей дитячий набір для творчості обіцяє години креативних веселощів. Усі деталі Jixelz зроблені з високою точністю й ідеально підходять одна до одної.
До комплекту входять два шаблони-плакату: поміщайте елементи Jixelz відповідного кольору зверху, щоб створити пару різнобарвних роликових ковзанів із крилами, а також ні навушники! Або зберіть унікальний пазл в особливому дизайні, змішавши деталі на свій смак.
Універсальні деталі головоломки означають, що ви можете збирати їх у будь-якому напрямку та додавати елементи з інших наборів Jixelz (продаються окремо), щоб створити велику картину, нехтуючи ні на що.
Коли ви закінчите, деталі залишаться з'єднаними разом завдяки продуманій конструкції. Просто візьміть свої творіння зі столу та поставте їх вертикально. Обмінюйтеся ними з друзями або подаруйте їх рідним.
Ця унікальна піксельна головоломка ідеально підходить для збирання з друзями або сім'єю. Усі деталі зручно зберігати в пластиковому контейнері з кришкою.
Піксельний пазл Jixelz Рок-н-рол 1250 ел. призначений для розвитку творчих здібностей і уяви дітей від 6 років.
Набір містить: 2 шаблони, 1250 деталей і 1 лоток для зберігання.
До комплекту входять два шаблони-плакату: поміщайте елементи Jixelz відповідного кольору зверху, щоб створити пару різнобарвних роликових ковзанів із крилами, а також ні навушники! Або зберіть унікальний пазл в особливому дизайні, змішавши деталі на свій смак.
Універсальні деталі головоломки означають, що ви можете збирати їх у будь-якому напрямку та додавати елементи з інших наборів Jixelz (продаються окремо), щоб створити велику картину, нехтуючи ні на що.
Коли ви закінчите, деталі залишаться з'єднаними разом завдяки продуманій конструкції. Просто візьміть свої творіння зі столу та поставте їх вертикально. Обмінюйтеся ними з друзями або подаруйте їх рідним.
Ця унікальна піксельна головоломка ідеально підходить для збирання з друзями або сім'єю. Усі деталі зручно зберігати в пластиковому контейнері з кришкою.
Піксельний пазл Jixelz Рок-н-рол 1250 ел. призначений для розвитку творчих здібностей і уяви дітей від 6 років.
Набір містить: 2 шаблони, 1250 деталей і 1 лоток для зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T73619 |
| Вага | 0.5 кг |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 1250 |
| Оброблені упаковки | пластик, картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Виробник | Jixelz |
| Тип | Товар |
| Упаковка | лоток |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 5011666736191 |
- Ціна: 898 ₴






