Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямокутний басейн має надувне дно, тому маленьким діткам буде комфортно та м'яко у ньому грати.
Характеристики:
Тип - надувний.
Розміри - 166х100х25 см.
Матеріал - вініл 12ga (0,30 мм).
Місткість - 24 галони (90 л).
Додаткові аксесуари - ремонтна латка.
Пакування - коробка.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 166 см |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 90 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 см |
| Упаковка | Коробка |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Вініл |
- Ціна: 669 ₴






