Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий обсяг басейну дозволяє воді швидко прогріватися під сонячним промінням, позбавляючи ваших дітей від очікування моменту, коли можна освіжитися і весело провести час спекотним літнім днем. Міцність конструкції розрахована на перебування в ньому кількох людей. Басейн легко розмістити на ділянці, терасі та навіть на балконі. Він має дві роздільні повітряні камери з подвійними клапанами.
- Конструкція виготовлена із міцного вінілу, товщиною 0.30 мм.
- Для дітей від 3 років
- Розмір: 203х152х48 см
- Басейн з вінілу, товщина 0.30мм
- 2 повітряні камери, кожна з комбінованим клапаном •
- Місткість води (34см): 540л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 48 см |
| Довжина | 203 см |
| Об`єм | 540 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 152 см |
- Ціна: 1 099 ₴





