
Дитячий скейт пенніборд PU колеса зі світлом, червоний (8181 М)
749 ₴
- В наявності
- Код: 8181 М
Маленький лонгборд, або, як його ще називають, пенні борд, стане відмінним подарунком для дитини чи підлітка. Для того, щоб кататися на такому скейті не потрібно особливих навичок, якщо ви звичайно не збираєтеся виконувати складні трюки і стрибки.
Скейт відноситься до круїзних лонгбордах, призначеним для переміщення по міських рівних дорогах і відповідним для фрірайду, тобто «Вільного катання». ьна обробка деки представлена у вигляді антиковзаючого покриття, за формою нагадує риб'ячу луску.
Якісний пенніборд володіє класної маневреністю, їздить плавно і безшумно. Завдяки цим якостям круїзні Лонгборди отримали визнання серед професійних райдерів і новачків по всьому світу.
Особливо ефектно виглядає катання у вечірній час, коли починає темніти, так як прозорі поліуретанові колеса скейта яскраво світяться в темряві.
Технічні характеристики
розміри:
Довжина деки - 55 см;
Діаметр коліс - 6 см.
Ширина коліс - 4,5 см.
матеріали:
Дека - формований пластик + антиковзаюча поверхню;
Колеса - PU (поліуретан) з підшипниками ABEC - 7;
Підвіска - алюміній;
Вантажопідйомність - 70 кг.
Розміри деки – 55*15 см. Висота від підлоги – 10 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр коліс | 60 мм |
| Колір | Червоний |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал деки | Пластик |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Тип | Пенні борд |
| Товщина коліс | 45 мм |
- Ціна: 749 ₴

