
Самокат двоколісний "Skyper Neon" колеса PU 200 мм сталева рама, зелений (N-36719)
1 789 ₴
- В наявності
- Код: N-36719
Двоколісний самокат від Skyper Neon - призначений для активного відпочинку дитини і стане прекрасним міським транспортним засобом.
Міцна металева конструкція та поліуретанові колеса легко і безшумно ковзають дорогою, а сталева конструкція здатна витримувати великі навантаження. Конструкція самоката компактна, складається та зручна для перенесення, форма керма - пряма.
Особливості моделі:
- сталеве ножне гальмо на задньому колесі;
- ручне гальмо з правого боку;
- гумові грипси;
- конструкція складається;
- пластикові диски коліс;
- наклейка на деку - наждак.
Характеристики самоката:
- великі колеса PU 200 мм;
- підшипники АВЕС 7;
- висота керма регулюється від 77 см до 102 см;
- ширина керма: 45.5 см;
- розміри деки: 52 х 10 см;
- корисна довжина деки: 31 см.
- висота від підлоги 12 см;
- матеріал деки (платформи): сталь;
- матеріал стояка керма – сталь;
- складна підніжка - 8 см.
Максимальне навантаження: 70 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skyper |
| Країна виробник | Китай |
| Висота рульової стійки | 102 см |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Колір | Зелений |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Ручне гальмо, Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Тип | Міський |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 1 789 ₴







