Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний рюкзак ASTRABAG GameAB340 зеленого кольору - справжній подарунок для істинного фаната ігор.
Чи плануєте змінити рюкзак? Зробіть це прямо зараз! Неможливо переоцінити щастя вашої дитини, яка отримала нову модель рюкзака. А вираз обличчя однокласників – безцінний. Astra – це компанія, яка спочатку тестує, а потім представляє товар, тому якість гарантована.
- 3 відділення.
- 2 зовнішні кишені - сітка.
- Організатор у передньому відділенні.
- Металеві перо на блискавці.
- Барвисті підкладки з принтом.
- Профільована спинка.
- М'які плечові ремені із регулюванням довжини.
- Посилена ручка.
- Водовідштовхувальний матеріал.
- Світловідбивні елементи.
- Гумові ніжки на дні для захисту від стирання.
Розміри: 39 x 28 x 15 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Head |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 28 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 7 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 360 ₴








