
Шкільний рюкзак HD-265 на 3 відділення, Head (502020066)
1 970 ₴
- В наявності
- Код: 502020066
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Просторе основне відділення з кишенями
- Переднє відділення з органайзером
- 2 бічних кишені-сітки
- Профільована губкою ортопедична спинка з можливістю регулювання висоти
- Ергономічні лямки з можливістю регулювання довжини
- Твердий корпус
- Посилене дно
- Світловідбивні елементи
- Пластикові бігунки на замках-змійках
- Тканина: поліестер 300d x 300d
- Розмір: 45x31х19 см
- Вага: 0.72 кг
- Об'єм: 24 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Head |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 720 г |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 19 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 24 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 31 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 970 ₴




