Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкільний ортопедичний
- 2 зовнішні кишені-сітки
- зміцнена ручка
- просторе основне відділення з кишенями
- органайзер із кишенею на блискавці у передньому відділенні
- пластикові застібки
- об'єм: 30,5 л
- Розмір: 39 х 29 х 27 см
Комфорт та безпека:
- жорстка ортопедична, профільована губкою спинка, може регулюватися на різну висоту
- м’які лямки з можливістю регулювання довжини
- водонепроникна тканина
- світловідбиваючі елементи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Head |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 27 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 30.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 29 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 3 420 ₴





