
Рюкзак шкільний каркасний Education "Skate Crew", GoPack (GO22-597S-4)
2 214 ₴
- В наявності
- Код: GO22-597S-4
Каркасний рюкзак GO22-597S-4 – це шкільна модель з ортопедичною спинкою для хлопчиків 6-8 років, зростом від 115 до 130 см.
Рюкзак ний, практичний та дуже комфортний для спини. Він сприяє підтримці правильної постави і допомагає зберігати канцелярське приладдя в ідеальному порядку.
ний дизайн додасть впевненості та натхнення для продуктивного навчання. Він особливо сподобається любителям з вітерцем покататися на скейтборді. З таким зручним рюкзаком навчання приноситиме лише радість та позитивні емоції.
Особливості рюкзака GO22-597S-4:
- Запатентована ергономічна спинка Ergo Kids з м'якими подушечками з дихаючої.
- Широкі та зручні лямки, ергономічна ущільнена ручка, ручка-петля – ці продумані дрібниці дбають про комфорт дитини.
- Нагрудний ремінь фіксує рюкзак у зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження.
- У рюкзаку 2 місткі відділення для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники допомагають акуратно складати речі.
- 1 передня кишеня для пеналу.
- 2 бічні кишені для пляшечки з водою або термоса.li>
l>
Що сподобається дітям:
ний декор для любителів активного способу життя: 3D-друк та об'ємний гумовий бейдж.
На що варто звернути увагу батькам:
- Замки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно.
- Металеві пулери на замках мають круглу форму та доповнені об'ємним логотипом GoPack, завдяки чому зручно лежать у руці та не вислизають з пальців.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі у темну пору доби.
- Дно рюкзака щільне, прогумоване — відмінно витримує вагу книг і добре миється.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод. Він стійкий до пошкоджень і добре миється.
- Підкладка виготовлена із міцного поліестеру.
GO22-597S-4 — можна брати до школи та на додаткові заняття. Місткий, комфортний, креативний — рюкзак подарує відчуття комфорту, стане вірним супутником в школі та частиною повсякденного стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Вага | 800 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 12.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 2 214 ₴










