Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак GO24-140L-1 ідеально підійде для дорослих та школярів віком 13-17+ років, на зріст від 145 до 175 см. Легкий, місткий, елегантний — у цього рюкзака є все, щоб стати надійним супутником в стрімкому повсякденному ритмі і бути трендовою частиною стилю. Перед вами рюкзак, який сміливо можна назвати універсальним, тому, що при його розробці були враховані всі моменти, які важливі для сучасної людини.
Особливості рюкзака:
- Ущільнена комфортна спинка.
- Ручка-петля для того, щоб наплічник можна було тримати в руці або повісити на гачок.
- Широкі лямки рівномірно розподіляють вагу рюкзака і не натирають плечі.
- 2 містких відділення.
- У першому — кишеня для ноутбука. У другому — внутрішня кишеня з сіточкою, кишеня для телефону, зарядного пристрою, органайзер.
- Фронтальна кишеня.
- 1 бічна кишеня на блискавці. У застебнутому положенні можна використовувати для зберігання чогось невеликого і плоского (наприклад, бейджа), а у відкритому — в кишеню легко поміститься пляшечка з водою.
- Ущільнене міцне дно.
- Замки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно.
Матеріал - міцний та зносостійкий поліестер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 488 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 14 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 15 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 29 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 977 ₴











