Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак GO24-162L-6 – супермістка модель для школи, університету та міста. Він має 3 основні відділення, зручні кишені, ний дизайн та відмінну якість. Трендовий рюкзак рекомендований для дорослих та підлітків від 13 років (зростом від 145 до 175 см). Ідеальний варіант для активної людини з масою захоплень.
Особливості рюкзака:
- Анатомічна спинка, яка дбає про правильну поставу.
- Широкі та зручні S-подібні лямки, м'яка ущільнена ручка піклуються про максимальний комфорт під час експлуатації рюкзака.
- Нагрудний ремінь зручно фіксує лямки.
- 3 місткі відділення на блискавці для зошитів, підручників, канцелярії або інших речей.
- Усередині: кишеня для ноутбука чи планшета.
- 1 передня кишеня для інших дрібниць.
- 2 бічні кишені на резинці для пляшечки з водою або термоса.>
- Дизайн рюкзака та його патерн легко впишеться у модний тінейджера.
- Застібки надійно вшиті, легко та плавно відкриваються.
- Дно наплічника ущільнене.
- Світловідбивні елементи для безпеки в темну пору доби.
- Основний матеріал та матеріал підкладки — міцний та зносостійкий поліестер.
Це практична та добротна модель, яка може бути і шкільним рюкзаком для старшокласника, і рюкзаком для поїздок, подорожей чи прогулянок із друзями. Місткий, легкий, практичний: цей рюкзак стане вірним супутником і частиною стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 630 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 18 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 19 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 32 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 360 ₴











