
Напівкаркасний шкільний рюкзак Education "In Space", GoPack (GO24-165S-4)
1 785 ₴
- В наявності
- Код: GO24-165S-4
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напівкаркасний ортопедичний рюкзак GO24-165S-4 призначений для школярів 6-8 років (зростом від 115 до 130 см). Ця модель зачарує дітей ним та яскравим дизайном, а батьків вразить чудовою якістю та продуманим функціоналом.
Особливості рюкзака:
- Запатентована ергономічна спинка Ergo Kids з м'якими подушечками з дихаючої тканини.
- Широкі та зручні лямки, нагрудний ремінь, м'яка ущільнена ручка, ручка-петля – дбають про комфорт дитини.
- на обтічна форма «мушля» з ущільненою передньою панеллю.
- 2 відділення на блискавці для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники, органайзер для канцелярії та кишеньки допомагають акуратно складати речі.
- 2 бічні кишені на резинці для пляшечки з водою або термоса.li> >Яскравий дизайн зі світловідбивним друком.
На що варто звернути увагу батькам:
- Замки надійно вшиті, легко і плавно відкриваються.
- Металеві пулери на замках мають круглу форму та доповнені об'ємним логотипом GoPack, завдяки чому зручно лежать у руці та не вислизають із пальців.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі у темну пору доби.
- Дно рюкзака ущільнене та доповнене стійкими ніжками, завдяки цьому воно менше брудниться.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод.
- Підкладка виготовлена із міцного поліестеру.
Рюкзак допоможе привчити дитину до порядку та акуратності завдяки продуманому функціоналу. Висока якість рюкзака витримає активний шкільний темп, а яскравий дизайн завжди підніматиме настрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 648 г |
| Висота | 34.5 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 12 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 26 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | полукаркасный |
- Ціна: 1 785 ₴










