Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак GO24-119S-3 — це ідеальний варіант для міста. Рюкзак призначений для молоді 12-17+ років. Наплічник легенький, ний та продуманий до дрібниць. Він поєднує в собі оптимізований внутрішній простір з кишенями для гаджетів, гармонійні кольори та компактний розмір. Цей рюкзак може бути аксесуаром для старшокласника чи студента, офісного працівника чи фрілансера. ний однотонний дизайн підійде під будь-який та зробить ваш повсякденний образ неповторним.
Особливості рюкзака:
- Легка вага – рюкзак максимально комфортний для спини.
- Ущільнена спинка, завдяки чому рюкзак добре тримає форму.
- Широкі та зручні лямки не натирають плечі.
- Ручка-петля, щоб рюкзак можна було тримати в руці або повісити на гачок.
- 1 містке відділення із кишенею для планшета.
- 1 передня кишеня з органайзером.
- 1 невелика кишеня для інших дрібниць.
- Застібки надійно вшиті, легко і плавно відкриваються.
- Основний матеріал: міцний та зносостійкий поліестер.
- Міцна та надійна підкладка.
Це практична компактна модель у мінімалістичному дизайні, яка допоможе у стрімкому міському ритмі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 342 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 9 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 10 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см), M(130-145 см) |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 24 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 680 ₴











