Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак GoPack GO24-179M-3 – елегантна модель, виконана з міцного поліестеру. Класичний рюкзак у вишуканому дизайні – базова річ у гардеробі. Він поєднує у собі лаконічне оформлення, високу якість та сучасний функціонал. Універсальний стриманий дизайн пасуватиме до будь-якого стилю. Модель рекомендована для дітей та дорослих, віком від 13-18 +. Базова повсякденна модель, яка зробить ваш образ неймовірно ним.
Особливості рюкзака:
- М'яка ущільнена спинка дарує відчуття комфорту;
- М’які регульовані лямки;
- 1 містке об’ємне відділення;
- 5 внутрішніх кишень для ідеального порядку та зручності в організації простору;
- Відділення для ноутбуку;
- 2 передні кишені для дрібниць;
- 2 бічні кишені;
- Потайна кишеня на спинці;
- Кишеня для телефону;
- Дві міцні ручки-петлі;
- Посилене дно.
Переваги моделі:
- Трендовий універсальний формат та лаконічний дизайн.
- Міцні матеріали та надійна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 664 г |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 11.8 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 11 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см), M(130-145 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 27 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 280 ₴











