Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний пенал Kite K24-2701-1 виконаний з міцного поліестеру. Зручна та на модель, з якою шкільні будні стануть ще яскравішими та продуктивнішими.
Пенал втілює у собі новітні модні тенденції, дарує естетичну насолоду та підкреслює унікальний власника. Об’ємні зовнішні кишені додають моделі особливої чарівності. Збалансоване поєднання контрастних патернів зачаровує з першого погляду.
Впорядкований простір дозволяє зручно розмістити письмове приладдя та канцелярські дрібнички.
Еталонна якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, застібки плавно працюють. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіку, прекрасно справляються з частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 просторе відділення на блискавці;
- 2 зовнішні кишені: на блискавці та на липучці;
- зовнішня кишеня-сітка на резинці;
- розмір: 8,5х22х3,5 см;
- міцні матеріали та надійна фурнітура;
- усередині – міцна ована підкладка;
- ьна форма та трендовий дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 60 г |
| Висота | 3.5 см |
| Довжина | 22 см |
| Колір | Блакитний |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 8.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 380 ₴







