Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал Kite K24-2700-2 виготовлений із міцного поліестеру. Трендовий аксесуар, який можна використовувати як шкільний пенал чи модну косметичку. Він бездоганно впорядкує ручки, олівці та канцелярські дрібниці, а також подарує естетичне задоволення.
Модель поєднує в собі вражаючу місткість та ний дизайн. Об’ємне відділення, наявність кишеньок та органайзеру допоможуть підтримувати ідеальний порядок всередині.
ний дизайн з трендовим поєднанням кольорів підкреслить ваш бездоганний смак. У тандемі із рюкзаком Kite K24-2587M-2 створює ефектний дует у єдиній капсулі.
Особливості:
- 1 дуже містке основне відділення на блискавці;
- 2 кишені всередині об’ємного відділення;
- додатковий клапан на блискавці з резинками для фіксації олівців та ручок;
- ручка-петля для зручного використання;
- розмір: 12х21,5х7 см;
- міцні зносостійкі матеріали та надійна фурнітура;
- усередині – міцна ована підкладка;
- ний дизайн – можна зібрати ну капсулу із рюкзаком;
- універсальний – можна використовувати як косметичку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 60 г |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 21.5 см |
| Колір | Рожевий |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 425 ₴






