Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Kite K24-2593L-3 виготовлений з міцного поліестеру. Це трендова супер-містка модель, яка вмістить у себе все-все-все (і навіть трошки більше). Величезна кількість кишень порадує тих, хто любить носити з собою велику кількість різноманітних дрібничок. Ефектний та ємний рюкзак стане незамінним помічником для школи та дозвілля.
У подарунок до рюкзака – модний шнурок для мобільного телефону. Модель рекомендована для підлітків від 13 років та дорослих, на зріст від 145 см.
Рюкзак зовні:
- ущільнена спинка з дихаючою сіткою;
- анатомічні S-подібні лямки комфортно лягають на плечі;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки, сприяє правильному розподілу ваги;
- 2 об’ємні фронтальні кишені на блискавках;
- 2 бічні кишені – для пляшечки з водою або термоса;
- містка кишеня, прихована в спинці;
- текна ручка-переноска;
- посилене стійке дно;
- високоякісна фурнітура – надійні блискавки зі зручними пуллерами;
- обсяг рюкзака легко регулюється за допомогою бічних фастексів;
- кріплення для фіксації рюкзака на валізі;
- декор: знімні гумові бейджі на липучках.
Рюкзак всередині:
- 2 ємні відділення;
- 4 внутрішні кишені – для ідеального порядку;
- відділення для ноутбука та кишеня для планшета з флісовою підкладкою;
- міцна ована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації, які підказують призначення кожної кишеньки.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає, довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1110 г |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 12 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 21.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28.5 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 975 ₴











