Рюкзак Kite K24-903L-3 виконаний з міцного поліестеру. Трендовий молодіжний формат та зручна ергономічна конструкція. Модель порадує місткістю, комфортом та ефектним зовнішнім виглядом. Цей наплічник – неймовірно місткий, адже він має великий обсяг та вражаючу кількість кишень. Модель ідеально підійде для тих, кому потрібно носити багато речей та для тих, хто любить, щоб усе зберігалося у бездоганному порядку. Поміститься усе та навіть трошки більше!
Модель рекомендована для підлітків від 12 – 17 років, а також – для дорослих. На зріст від 145 см.
Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефону.
Рюкзак Kite K24-903L-3 зовні:
- запатентована ортопедична спинка Ergo Teens з м'якими дихаючими подушечками – розроблена спеціально для підлітків середнього і старшого шкільного віку;
- широкі S-подібні лямки комфортно лягають на плечі, не тиснуть і не натирають;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки, сприяє правильному розподілу ваги;
- велика передня кишеня, всередині якої – органайзер для канцелярії, кишенька для дрібниць і знімна ключниця;
- передня кишеня для телефону чи окулярів на блискавці з флісовою вставкою, що захищає екран;
- 2 бокові кишені на гумці, в яких зручно розміщувати пляшечку з водою або невеликий термос;
- м'яка ущільнена ручка-переноска з EVA всередині;
- текна петелька для підвішування рюкзака на гачок;
- посилене дно – стійке та практичне;
- високоякісна фурнітура – надійні блискавки зі зручними пуллерами;
- світловідбивні елементи – для підвищення безпеки на дорогах в темну пору доби;
- декор: підвіска-брелок.>
Рюкзак Kite K24-903L-3 всередині:
- 2 просторих відділення;
- кишеня для ноутбука;
- кишеня для планшета з флісом, який захищає екран;
- міцна ована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації підказують призначення кожної кишеньки.
Рюкзак ідеально поєднується з cумкою для взуття K24-600L-1 та пеналом K24-642-8. Матеріали та фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає, довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 845 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 14 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 26 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Великий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 31.5 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 380 ₴











