
Пенал без наповнення "Pixel Love" 1 відділення, Kite (K24-667-1)
308 ₴
- В наявності
- Код: K24-667-1
Шкільний пенал Kite K24-667-1 – на та практична модель, виготовлена з міцного поліестеру. Пенал неймовірно легенький та компактний – займає мінімум місця в рюкзаку. Містить об'ємне відділення на блискавці, де легко знайти усі необхідні канцелярські предмети: відкрив застібку – і все мов на долоні! Ідеальний варіант для тих, хто цінує лаконічність та максимальну простоту у використанні.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, вони відмінно справляються із частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
ний дизайн цілий рік підніматиме настрій і мотивуватиме вчитися із задоволенням.
Особливості:
- 1 об'ємне відділення на блискавці – для письмового приладдя та дрібниць;
- розмір: 19х7х6,5 см – легкий та неймовірно компактний;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – запорука довгої служби;
- матеріал – поліестер: зносостійкий та міцний;
- усередині – міцна ована підкладка;
- трендове оздоблення.
ний дизайн ідеально поєднується з рюкзаком Kite K24-770M-1 та сумкою для взуття K24-601M-5. Капсульна колекція в єдиному дизайні цілий рік підніматиме настрій і мотивуватиме вчитися із задоволенням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 47 г |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 19 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 6.5 см |
- Ціна: 308 ₴






