Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошкільний рюкзак Kite Kids K24-534XS-2 виконаний з міцного поліестеру. Легкий, компактний і місткий рюкзак для малюків від 4 до 7 років. Найкраща модель для підготовчих занять і секцій. Незамінний в якості другого позашкільного рюкзачка для першокласників.
Ефектний дизайн привертає увагу і піднімає настрій.
Відмінна місткість і наявність різних кишеньок дозволять дитині акуратно розмістити в ньому все необхідне: від пляшечки з водою до улюбленої іграшки.
Бездоганна якість: надійні матеріали та фурнітура готові до активного використання і веселих ігор. Блискавки працюють плавно, тек – легенький та міцний, декор опрацьований до дрібниць. Рюкзак довго зберігає первинний вигляд, не тьмяніє і не вигоряє на сонці.
Рюкзак зовні:
- ущільнена дихаюча спинка – м'яка і комфортна;
- широкі S-подібні регульовані лямки з м'якою дихаючої сіточкою;
- нагрудний ремінь фіксує рюкзачок в зручному положенні, не дає йому бовтатися під час ходьби і рухливих ігор;
- об'ємна передня кишеня на блискавці;
- 2 бічні сітчасті кишені на резинці – для пляшечки з водою або невеличкого термоса;>
- ручка-петля;
- надійна фурнітура – блискавки, які плавно працюють та приємні на дотик пуллери;
- світловідбивні елементи – щоб дитину було видно в темний час доби;
- матеріал – міцний поліестер;
- декор: знімний гумовий бейдж на липучці.
Рюкзак всередині:
- 1 містке основне відділення;
- 1 маленька кишенька;
- кишеня на блискавці для дрібниць;
- міцна ована підкладка;
- поле для персональних даних власника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 228 г |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 10 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 7.35 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Розмір | Малий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 22 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 850 ₴











