Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Kite HK24-2595M виконаний з міцного поліестеру. Трендовий та зручний, з широким функціоналом та ним дизайном. Модель поєднує у собі зразкову місткість та неперевершену зручність. Актуальний дизайн в ліцензії Kuromi зачаровує з першого погляду. Цей рюкзак стане справжньою зіркою шкільного гардеробу.
В подарунок до рюкзака – модний шнурок для мобільного телефону. Модель рекомендована для дітей від 9-12 років. (На зріст від 130 см).
Рюкзак зовні:
- анатомічна ущільнена спинка з м'якими подушечками – зручна та комфортна;
- широкі повітропроникні лямки – м'які та дихаючі, зручно лягають на плечі, сприяють підтримці правильної постави;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки в зручному положенні, бере участь в правильному розподілі ваги;
- кишеня для окулярів з м'якою флісовою підкладкою;
- 2 невеличкі бічні кишені;
- прихована кишеня на спинці, на блискавці;
- текна ручка-переноска;
- посилене стійке дно;
- високоякісна фурнітура – надійні блискавки, які плавно працюють;
- декор: якісний голографічний 3D-друк.
Рюкзак всередині:
- 2 просторих відділення;
- система роздільників для книг та зошитів з фіксуючою резинкою;
- кишеня для планшета з флісом, який захищає екран гаджета;
- кишеня для телефона з флісом;
- 2 внутрішні кишені та органайзер для дрібниць;
- міцна ована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації, підказують призначення кожної кишеньки.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина довго зберігає бездоганний первинний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 668 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 14 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 14 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 26.5 см |
- Ціна: 2 826 ₴











