
Рюкзак для середньої школи Education teens, Kite K24-2595M-1 (LED)
3 570 ₴
- В наявності
- Код: K24-2595M-1 (LED)
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Kite K24-2595M-1 (LED) виконаний з міцного поліестеру. Трендовий та зручний, з широким функціоналом та ним дизайном. Наплічник поєднує у собі зразкову місткість та неперевершену зручність. Модель рекомендована для підлітків від 9-12 років та дорослих. (На зріст від 130 см).
Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефону.
Рюкзак заворожує приголомшливим дизайном: яскраво світиться різними кольорами. Тканина з LED оптичним волокном створює чарівний візуальний ефект.
- живлення тканини вмикається натисканням кнопки, розташованої у внутрішній частині рюкзака.
- тканина з LED оптичним волокном має 7 різних кольорів та 11 режимів свічення.
- натискаючи на кнопку, ви обираєте різні опції кольору та потрібний режим свічення.
- LED-елемент живиться від вбудованого акумулятора та заряджається від USB. (USB входить в комплект).
- щоб зарядити рюкзак, вам необхідно дістати пульт управління з внутрішньої кишені рюкзака.
- з внутрішньої кишені рюкзака дістаньте USB-шнур та під’єднайте його до пульта управління з одного боку та вибраного вами джерела живлення – з іншого.
- акумулятор розрахований орієнтовно на 7 годин безперервної роботи до наступної підзарядки.
- повна зарядка триває до 2 годин.
Рюкзак зовні:
- анатомічна ущільнена спинка з м'якими подушечками – зручна та комфортна;
- широкі повітропроникні лямки – м'які та дихаючі, зручно лягають на плечі, сприяють підтримці правильної постави;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки в зручному положенні, бере участь в правильному розподілі ваги;
- кишеня для окулярів з м'якою флісовою підкладкою;
- 2 невеличкі бічні кишені;
- прихована кишеня на спинці, на блискавці;
- текна ручка-переноска;
- посилене стійке дно;
- високоякісна фурнітура – надійні блискавки, які плавно працюють;
- декор: напис з LED оптичним волокном.
Рюкзак всередині:
- 2 просторих відділення;
- система роздільників для книг та зошитів з фіксуючою резинкою;
- кишеня для планшета з флісом, який захищає екран гаджета;
- кишеня для телефона з флісом;
- 2 внутрішні кишені та органайзер для дрібниць;
- міцна ована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації, підказують призначення кожної кишеньки.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина довго зберігає бездоганний первинний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 742 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 14 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 14 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 26.5 см |
- Ціна: 3 570 ₴










