
Рюкзак для старшої школи Education teens, Kite (K24-2595L-2)
2 380 ₴
- В наявності
- Код: K24-2595L-2
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Kite K24-2595L-2 виконаний з міцного поліестеру. Трендовий та зручний, з широким функціоналом та ним дизайном. Модель поєднує у собі зразкову місткість та неперевершену зручність.
Актуальний дизайн поєднує у собі трендові кольори та фактурний декор. Модель рекомендована для підлітків від 13 років та дорослих. (На зріст від 145 см). Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефону.
Рюкзак зовні:
- анатомічна ущільнена спинка з м'якими подушечками – зручна та комфортна;
- широкі повітропроникні лямки – м'які та дихаючі, зручно лягають на плечі, сприяють підтримці правильної постави;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки в зручному положенні, бере участь в правильному розподілі ваги;
- кишеня для окулярів з м'якою флісовою підкладкою;
- 2 невеличкі бічні кишені;
- прихована кишеня на спинці, на блискавці;
- текна ручка-переноска;
- посилене стійке дно;
- високоякісна фурнітура – надійні блискавки, які плавно працюють;
- декор: об’ємний друк, декоративна сітка.
Рюкзак всередині:
- 2 просторих відділення;
- відділення для ноутбука чи планшета з флісом;
- кишеня для телефона з флісом;
- 2 внутрішні кишені;
- міцна ована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації, підказують призначення кожної кишеньки.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина довго зберігає бездоганний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 842 г |
| Висота | 43.5 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 19 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 2 380 ₴










