Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкільний Kite SP24-763S – напівкаркасна модель, виконана з міцного поліестеру. ний дизайн даруватиме натхнення та впевненість. Продумана організація простору зі зручними кишенями та відділеннями допоможе завжди підтримувати вміст рюкзака в порядку. Ортопедична конструкція забезпечує максимальний комфорт для дитини та сприяє підтримці правильної постави. Рекомендована для дітей віком 6-8 років та зростом 115 – 130 см.
Рюкзак зовні:
- запатентована ортопедична спинка Ergo Kids з м'якими дихаючими подушечками повторює природні вигини спини;
- комфортні дихаючі лямки S-подібної форми знижують навантаження на плечі;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки та рівномірно розподіляє вагу;
- велика фронтальна кишеня на блискавці;
- 2 бічні кишені на резинці для пляшечки з водою або невеликого термоса;>
- м'яка ущільнена ручка-переноска;
- текна ручка-петля;
- ущільнене прогумоване PU-дно, яке легко миється;
- світловідбивні елементи з 4 сторін – щоб дитину було видно в темний час доби;
- надійна фурнітура – блискавки працюють плавно, пуллери – з приємним на дотик гумовим напиленням;
- знімний гаманець на карабіні – ний та функціональний;
- декор: аплікація з фетру, підвіска-брелок.
Рюкзак всередині:
- 2 відділення – місткі та просторі;
- кишеня для планшета з м'яким плюшем всередині – для дбайливого зберігання гаджета;
- кишеня для телефону з плюшевою вставкою для захисту екрану;
- внутрішня система роздільників з фіксуючою резинкою – для зошитів і книжок;
- зручна знімна ключниця;
- поле для персональних даних власника;
- іконки внутрішньої навігації, які підказують призначення кожної кишені;
- міцна ована підкладка.
До цього рюкзака ідеально пасуватимуть пенал SP24-662 та сумка для взуття SP24-601M-3 в ліцензії Studio Pets.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 778 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 13.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Малий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 27.5 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | полукаркасный |
- Ціна: 2 635 ₴











