
Текна шкільна сумка-портфель 1 відділення А4 "Transformers" на блискавці, Kite (TF24-589)
369 ₴
- Немає в наявності
- Код: TF24-589
+380 (73) 678-14-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільна сумка-портфель Kite TF24-589 виконана з міцного поліестеру. Легенька та компактна модель, незамінна для уроків мистецтва, дизайну, а також – для творчих гуртків. У ній дуже зручно носити альбоми та аркуші для малювання, кольоровий папір та інші матеріали формату А4.
Сумка-портфель відмінно тримає форму, щоб малюнки не м’ялися. Адже для кожної дитини важливо, щоб всі її шедеври зберігалися дбайливо і охайно.
Привабливий дизайн приверне увагу школярів. ну сумочку так і хочеться скоріше взяти з собою на заняття.
Особливості:
- формат А4+ (розмір 34х27х7 см): універсальний, підходить для багатьох стандартних зошитів для малювання, воркбуків та матеріалів для творчості;
- містить 1 об’ємне відділення на блискавці та 1 внутрішню кишеню;
- міцні текні ручки;
- міцні матеріали та надійна фурнітура;
- застібка-блискавка з двома бігунками – можна відкривати і закривати в будь-яку сторону;
- ліцензія Transformers – ефектний дизайн підніматиме настрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 7 см |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Основні атрибути | |
| Кількість відділень | 1 |
- Ціна: 369 ₴







