Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дитяча Kite HK24-2800-2 – приголомшливий аксесуар для дошкільнят, виконаний з щільного силікону. Ласкаво просимо в світ неймовірних пригод та невичерпних веселощів з незрівнянною мініатюрною сумочкою в креативному форматі! Силіконовий матеріал робить цю сумочку легкою, м'якою та приємною на дотик. Регульований текний ремінець – дуже зручний. Компактний розмір – оптимальний для малечі.
Дизайн цієї сумочки – це справжня казка! Цікава форма та яскраві відтінки зацікавлять малюків. Емоційна модель стане віддзеркаленням веселих та неповторних моментів дитинства. Це не просто аксесуар, а своєрідний ключ до великого світу фантазії та вражень для вашого малятка.
Модель рекомендована для дітей зростом 100-115 см.
Особливості:
- на сумочка зі щільного та приємного на дотик силікону;
- цікава форма з креативним дизайном у неймовірній ліцензії Hello Kitty;
- знімний регульований ремінець на карабінах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 80 г |
| Висота | 9.5 см |
| Глибина | 4 см |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 1 |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 11.5 см |
- Ціна: 308 ₴








