
Пенал з наповненням "My Little Pony" 1 відділення, 2 відвороти, Kite (LP21-622H)
479 ₴
- В наявності
- Код: LP21-622H
Пенал з наповненням Kite LP21-622H в ліцензійному дизайні My Little Pony – базовий предмет в наборі школяра. Допоможе дитині бути зібраною та організованою. Ідеальна модель для першокласників та учнів початкової школи.
Все необхідне – в одному пеналі! На заняттях діти не тільки пишуть, а й розфарбовують, вирізають і малюють. Ємний пенал з двома відворотами розмістить весь базовий набір канцелярії на кожен день. Зручно, коли основне шкільне приладдя завжди під рукою.
В пеналі легко підтримувати порядок. Ручки, олівці, фломастери, ножиці, лінійка, гумка і точилка: кожен предмет буде на своєму місці, акуратно закріплений еластичною гумкою.
Дизайн з улюбленим персонажем. Яскравий ліцензійний дизайн з чарівними поні ідеально поєднується з рюкзаком Kite LP21-555S і сумочкою для взуття LP21-600M. Капсульна колекція в єдиному дизайні створює чарівний шкільний комплект, який буде цілий рік піднімати настрій і мотивувати вчитися із задоволенням.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Кожна деталь ового пенала-книжки виконана бездоганно. Міцні зносостійкі матеріали забезпечують довгий термін життя пенала. Принт не тьмяніє, надовго зберігаючи первісну яскравість. Всередині – практичне ПВХ-покриття. Все ретельно опрацьовано для того, щоб пенал довго служив і приносив море позитивних емоцій. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, прекрасно справляються з частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 відділення з 2 відворотами – щоб всі необхідні предмети були завжди під рукою;
- резинки для фіксації канцелярського приладдя – для ідеального порядку всередині пенала;
- тканинна окантовка забезпечує захист кромки;
- розмір: 19,5x13x3,7 см;
- міцні матеріали та надійна фурнітура;
- картонна вкладка з полем для розкладу – щоб він завжди був перед очима;
- вкладка з таблицею множення допоможе краще її запам'ятати;
- в 2 прозорих кишеньках можна змінювати вкладки;
- матеріал зовні – міцний зносостійкий поліестер;
- внутрішнє оздоблення – ПВХ;
- ліцензійний дизайн My Little Pony;
- вага – 206 г;
- тип: пенал-книжка.
Комплектація пенала:
- 1 кулькова ручка;
- 2 графітних олівця з гумкою;
- 12 кольорових олівців;
- 6 кольорових фломастерів;
- лінійка 15 см;
- канцелярські ножиці;
- гумка;
- точилка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 350 г |
| Висота | 3.9 см |
| Довжина | 20 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | З наповненням |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-книжка |
| Ширина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 479 ₴




