
Дерев'яна рамка-вкладиш Hape Долина 3 в 1 (E1601)
695 ₴
- В наявності
- Код: E1601
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна рамка-вкладиш Hape Долина 3 в 1 містить три основи-сцени для розставлення фігурок і форм.
Три різні шаблони з фоном створюють більше цікавих ігор-задань, а також розвивають розпізнавання форм і зорово-моторну координацію малюків. Дерев'яна рамка-вкладиш на тему тварин також допомагає дітям більше дізнатися про них.
Ця гарно оформлена дерев'яна головоломка рекомендується дітям від 12 місяців і старше. Безпечна для дітей забарвлення та міцна дерев'яна конструкція роблять цю іграшку довговічною. Іграшки Hape стимулюють дітей на всіх етапах розвитку та допомагають тренувати їх природні здібності.
Три різні шаблони з фоном створюють більше цікавих ігор-задань, а також розвивають розпізнавання форм і зорово-моторну координацію малюків. Дерев'яна рамка-вкладиш на тему тварин також допомагає дітям більше дізнатися про них.
Ця гарно оформлена дерев'яна головоломка рекомендується дітям від 12 місяців і старше. Безпечна для дітей забарвлення та міцна дерев'яна конструкція роблять цю іграшку довговічною. Іграшки Hape стимулюють дітей на всіх етапах розвитку та допомагають тренувати їх природні здібності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1601 |
| Вага | 0.7 кг |
| Вага (кг) | 0,72 |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Підкатегорія (АФК) | Рамки-вкладки |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6943478016958 |
- Ціна: 695 ₴




