Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Процес освоєння ходьби — справжня пригода для малюка! Йому знадобляться дитячі ходунки-каталка PolarB із бізібордом. Міцні та комфортні, на коліщатках із гумовою накладкою, вони стануть надійною опорою для дитини. Годинник із рухомими стрілками, намистини на дроті, шестерні та інші цікаві іграшки на бізіборді розважатимуть малюка в хвилини відпочинку. Ходунки підійдуть дітям переддошкільного віку від 18 місяців.
З такою розвивальною іграшкою малюк зміцнить м'язи рук і ніг, навчиться впевнено крокувати. Бізіборд тренує координацію руки-очі, дрібну моторику, мислення.
Цікаві різнобарвні деталі дерев'яної іграшки стимулюють до пізнання світу, розвитку творчого потенціалу, уяви дитини. Розмір каталки з дерева 32 х 24 х 45 см.
Дизайн розвивальних дерев'яних ходунків PolarB — ний і приємний, у м'яких колірних відтінках. Барвники — гіпоалергенні. Краї й кути ходунків відшліфовані й заокруглені для максимальної безпеки дитини. Каталка відповідає європейському EN71 і американському ASTM сертифікатам якості, як і вся продукція PolarB.
З такою розвивальною іграшкою малюк зміцнить м'язи рук і ніг, навчиться впевнено крокувати. Бізіборд тренує координацію руки-очі, дрібну моторику, мислення.
Цікаві різнобарвні деталі дерев'яної іграшки стимулюють до пізнання світу, розвитку творчого потенціалу, уяви дитини. Розмір каталки з дерева 32 х 24 х 45 см.
Дизайн розвивальних дерев'яних ходунків PolarB — ний і приємний, у м'яких колірних відтінках. Барвники — гіпоалергенні. Краї й кути ходунків відшліфовані й заокруглені для максимальної безпеки дитини. Каталка відповідає європейському EN71 і американському ASTM сертифікатам якості, як і вся продукція PolarB.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 1.94 кг |
| Висота | 47 см |
| Довжина | 8 см |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44028 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 4 |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія (АФК) | Ходунки-каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6971608440281 |
- Ціна: 2 445 ₴







