Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір пластиліну Play - Doh для свята з 15 міні-баночок - це ціла веселка кольорів і необмежені можливості!
У комплект входить 15 баночок пластиліну різних кольорів, які з легкістю змішуються між собою, а також лист з наклейками.
Кожна баночка з кришкою, що щільно закривається, містить 28 грам пластиліну.
Пластилін легко мнеться і не липне до рук, виготовлений на натуральній харчовій основі, абсолютно безпечний для дітей, не токсичний і не викликає алергії.
Підходить для дітей від 3 років.
Ігри з пластиліном Плей-до допоможуть розвинути в малюку фантазію, усидливість, акуратність і навички дрібної моторики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play-Doh |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Вага | 0.43 г |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 6 см |
| Упаковка | Пакет |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | Да |
| Артикул | 18367 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Код УКТВЭД | 3407000000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 8 |
| Матеріал | пластилін, пластик |
| Оброблені упаковки | Пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 5010994913458 |
- Ціна: 379 ₴




