Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хочете навчити малюка робити бургеры для барбекю-вечеринки? У наборі з пластиліном Play - Doh Бургер-грлиль (B5521) усе необхідне для цього: гриль, тарілочки, столові прилади для грилю, шприц для формування пластиліну і 5 контейнерів з барвистим пластиліном Play - Doh. Загальна вага маси для ліплення: 280 р. Рекомендованый вік: від 3-х років.
Що в наборі з пластиліном Плей До:
- Гриль з формами для створення стандартних продуктів для бургера
- 2 тарілочки
- Шприц-екструдер
- Столові прилади
- 5 стандартних баночок з пластиліном
Тісто Play - Doh безпечно для дітей і не липне до рук. Масу зручно зберігати у баночках, вона не засохне.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play-Doh |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Вага | 0.67 г |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B5521 |
| Уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 4 |
| Матеріал | пластилін, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 5010993343966 |
- Ціна: 901 ₴









