Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Панда Лео та його мама відпочивають у тіні бамбука. Саме цей прекрасний момент побачать малюки, зібравши картинку повністю.
Чудова головоломка для малюків із 24 фрагментів у фігурній коробці у формі панди. Щільні великі фрагменти зручно збирати знову і знову.
Декоративна коробка може використовуватися як декор для дитячої спальні.
Чудова головоломка для малюків із 24 фрагментів у фігурній коробці у формі панди. Щільні великі фрагменти зручно збирати знову і знову.
Декоративна коробка може використовуватися як декор для дитячої спальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 42 см |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ07282 |
| Вага | 0.55 кг |
| Уважність | 1 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 8 |
| Координація рухів | 1 |
| Логічне мислення | 1 |
| Милосердя | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 3070900072824 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 567 ₴



