Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазл DJECO Одягни тваринку — весела головоломка, у якій потрібно зв'язати «голое» тварину з її шерстю, пір'їнкою, плямами, щоб відновити його звичайний вигляд.
Проста та весела перша гра в асоціації. Допомагає малюкам вивчати тварин і кольори, розвиває логіку.
Головоломка дає змогу самостійно тренуватися: частини, розташовані в правильному напрямку, утворюють ідеальний пазл.
Проста та весела перша гра в асоціації. Допомагає малюкам вивчати тварин і кольори, розвиває логіку.
Головоломка дає змогу самостійно тренуватися: частини, розташовані в правильному напрямку, утворюють ідеальний пазл.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ08186 |
| Вага | 0.32 кг |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Підкатегорія (АФК) | Пазлы |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 3070900081864 |
- Ціна: 272 ₴



