Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Художній комплект для малювання водою спеціально розроблений для малюків віком від 1 року.
Діти використовують заповнений водою олівець, щоб розфарбувати білі ділянки та виявити, що ховається під дорогою.
Це магія: з'являються візерунки! Щойно сторінки висохнуть, веселощі починаються спочатку!
У комплекті:
- 4 ілюстровані гнучкі пластикові дошки з білою зоною, яка зникає,
- олівець із резервуаром для води
- 1 товста картонна підставка.
Діти використовують заповнений водою олівець, щоб розфарбувати білі ділянки та виявити, що ховається під дорогою.
Це магія: з'являються візерунки! Щойно сторінки висохнуть, веселощі починаються спочатку!
У комплекті:
- 4 ілюстровані гнучкі пластикові дошки з білою зоною, яка зникає,
- олівець із резервуаром для води
- 1 товста картонна підставка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.25 г |
| Висота | 22 см |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Довжина | 2 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ09066 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Код УКТВЭД | 4903000000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 30 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 3070900090668 |
- Ціна: 522 ₴





