Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Художній комплект для малювання водою, спеціально розроблений для малюків віком від 18 місяців. Діти використовують заповнений водою олівець, щоб розфарбувати білі ділянки та побачити, що ж ховається під ними. Це магія: з'являються картинки! Щойно сторінки висохнуть, веселощі починаються спочатку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.03 г |
| Висота | 22 см |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Довжина | 5 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ09075 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЭД | 4903000000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 10 |
| Матеріал | інші |
| Спостерігачність | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Творче мислення | 1 |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 3070900090750 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 241 ₴






