Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З дитячими світильниками Infantino батьки швидко укладуть спати своє чадо. Модель "Спокійні сни" подбає про малюка. Дитяча лампа проєктує в темряві зірочки, створюючи ефект нічного неба на стіні або стелі. Під час світіння грає приємна мелодія або звуки природи, що заколисують дитину.
Нічник Infantino "Спокійні сни" має округлу форму. Кріпиться до бортика ліжечка, можна ставити на тумбу або столик.
Дитячий світильник має 3 режими роботи: світіння (0-12 місяців), проєкція (6-18 місяців), настільний нічник (12 і більше місяців).
Особливості: LED-технологія; 6 мелодій і 3 звуки природи; регулятор гучності трирівневий; датчик звуку для автовмикання; автоматичне вимкнення світла через 10 хв.
Малюк легко засипатиме з цим дитячим світильником-нічником Infantino. Інтелектуальний прилад реагує на рух у кімнаті, включно з заспокійливим світінням.
Аксесуар можна ставити в кімнаті новонародженого. Лампа безпечна для здоров'я.
Нічник працює від батарейок: 3 х AA (не в комплекті). Вистачає на 40 годин роботи світильника.
Нічник Infantino "Спокійні сни" має округлу форму. Кріпиться до бортика ліжечка, можна ставити на тумбу або столик.
Дитячий світильник має 3 режими роботи: світіння (0-12 місяців), проєкція (6-18 місяців), настільний нічник (12 і більше місяців).
Особливості: LED-технологія; 6 мелодій і 3 звуки природи; регулятор гучності трирівневий; датчик звуку для автовмикання; автоматичне вимкнення світла через 10 хв.
Малюк легко засипатиме з цим дитячим світильником-нічником Infantino. Інтелектуальний прилад реагує на рух у кімнаті, включно з заспокійливим світінням.
Аксесуар можна ставити в кімнаті новонародженого. Лампа безпечна для здоров'я.
Нічник працює від батарейок: 3 х AA (не в комплекті). Вистачає на 40 годин роботи світильника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infantino |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.55 г |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 8 см |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 004909I |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вік дітей, цемес. | 0 |
| Вікова група | Від 0 місяців |
| Звуки/молодоїди | Да |
| Звуки/мелодії: кількість | 9 |
| Код УКТВЭД | 9405214000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Матеріал | пластик, інші |
| Підкатегорія (АФК) | Музичні іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Світлові ефекти | Да |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Декор для дитячої |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Штрихкод | 3021105049098 |
| Мова пісень/слів | без слів |
- Ціна: 1 328 ₴






