Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальна іграшка Infantino Flip&Peek Телефон зі звуковими ефектами сподобається малюкам!
Іграшковий телефон зручно тримати в маленьких руках. Гра з дитячим телефоном допоможе розвинути дрібну моторику, слух і концентрацію уваги.
Особливості іграшки: ний дизайн, кожна клавіша програє окрему мелодію; всередині є безпечне дзеркальце.
Для роботи потрібні батарейки 3х AG13/LR44 (є в комплекті). Для малюків віком від 3 місяців.
Іграшковий телефон зручно тримати в маленьких руках. Гра з дитячим телефоном допоможе розвинути дрібну моторику, слух і концентрацію уваги.
Особливості іграшки: ний дизайн, кожна клавіша програє окрему мелодію; всередині є безпечне дзеркальце.
Для роботи потрібні батарейки 3х AG13/LR44 (є в комплекті). Для малюків віком від 3 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infantino |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.103 г |
| Висота | 21 см |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Довжина | 3 см |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 306307I |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Звуки/молодоїди | Да |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503009900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Підкатегорія (АФК) | Музичні іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AG13/LR44 |
| Штрихкод | 773554063073 |
- Ціна: 567 ₴




