Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки чудовій якості та цілковитій безпеці для дітей пластилін Play-Doh від американської компанії Hasbro став найпопулярнішим у світі.
Такий пластилін має приємну м'яку текстуру, не липне до рук, одягу або меблів, швидко набуває заданої форми, досить швидко твердне. Щоб пластилін був знову придатний для ліплення, його необхідно злегка намочити.
В основі пластиліну — пшениця, й він дуже солоний на смак, що чудово підходить для гри з малюками, які люблять усе тягнути в рот.
У наборі представлено 20 яскравих кольорів, що робить гру насиченою та захопливою.
Такий пластилін має приємну м'яку текстуру, не липне до рук, одягу або меблів, швидко набуває заданої форми, досить швидко твердне. Щоб пластилін був знову придатний для ліплення, його необхідно злегка намочити.
В основі пластиліну — пшениця, й він дуже солоний на смак, що чудово підходить для гри з малюками, які люблять усе тягнути в рот.
У наборі представлено 20 яскравих кольорів, що робить гру насиченою та захопливою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play-Doh |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Вага | 1.68 г |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A7924 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Код УКТВЭД | 3407000000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 2 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 5010993557448 |
- Ціна: 1 234 ₴


