Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл Viga Toys Конячки — класична розвивальна іграшка для діток від 1,5 років. Складається з 9 деталей у дерев'яній рамці. Дитині доведеться зібрати конячку та лоша на тлі ферми.
Що дає малюкові складання такої простої головоломки? Дитина отримує як естетичне задоволення, так і практичну користь. По-перше, малюк розширює кругозір: у деталях може розглянути й запам'ятати, який вигляд має фермерська тварина. По-друге, він розвивається розумово: тренує уяву, логічне та образне мислення, вчиться зв'язувати частини та ціле.
Дитячі пазли — універсальна корисна гра. Їх використовують удома та в дитячих садках, центрах розвитку. Пазли чудово поєднуються з методикою Монтессорі.
Дерев'яний пазл від Viga Toys Конячки з 9 елементів виготовлений із якісної та ретельно відшліфованої деревини, пофарбований безпечними фарбами. Розмір квадратного пазла з основою 22 см. Він ідеально підходить для дослідників переддошкільного віку. Зроблений відповідно до європейського стандарту дитячих іграшок EN71.
Що дає малюкові складання такої простої головоломки? Дитина отримує як естетичне задоволення, так і практичну користь. По-перше, малюк розширює кругозір: у деталях може розглянути й запам'ятати, який вигляд має фермерська тварина. По-друге, він розвивається розумово: тренує уяву, логічне та образне мислення, вчиться зв'язувати частини та ціле.
Дитячі пазли — універсальна корисна гра. Їх використовують удома та в дитячих садках, центрах розвитку. Пазли чудово поєднуються з методикою Монтессорі.
Дерев'яний пазл від Viga Toys Конячки з 9 елементів виготовлений із якісної та ретельно відшліфованої деревини, пофарбований безпечними фарбами. Розмір квадратного пазла з основою 22 см. Він ідеально підходить для дослідників переддошкільного віку. Зроблений відповідно до європейського стандарту дитячих іграшок EN71.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44624 |
| Вага | 0.27 кг |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 48 |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Підкатегорія (АФК) | Пазлы |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6971608446245 |
- Ціна: 262 ₴




