Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка заохочення стане чудовим помічником як батькам, так і дитині в організації повсякденних справ і планів. Заохочуючи дитину за виконання намічених цілей, ви не помітите, як для дитини це стане корисною звичкою.
Комплектація: магнітна дошка, маркер «Пиши-витирай», 7 магнітів.
Мова: українська.
Вік: 3-6 років.
Комплектація: магнітна дошка, маркер «Пиши-витирай», 7 магнітів.
Мова: українська.
Вік: 3-6 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 24 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 33 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VT3601-24 |
| Вага | 0.21 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Підкатегорія (АФК) | Доски |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4820234762903 |
- Ціна: 20 ₴



