Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
За допомогою гігантського пазла Djeco з 21 елемента "Автотрасу" малюк зробить дорогу. Варіанти можуть бути різної складності та розмірів.
Елементи з намальованими дорожніми знаками, поворотами, паркінгами та станціями техобслуговування дають змогу збирати нескінченну кількість варіантів треку.
Складаючи дорогу, малюк розвиває просторове та логічне мислення, знайомиться з правилами дорожнього руху, вчиться правильно поводитися на дорозі.
Особливості:
- деталі зі щільного картону дають змогу збирати пазл багато разів;
- деталі автодрому, паркінгу, бокси для ремонту, шиномонтаж та інші барвисті елементи;
— можливість складання свого унікального треку.
Вік від 3 років. Розміри 72 х 63 см.
Елементи з намальованими дорожніми знаками, поворотами, паркінгами та станціями техобслуговування дають змогу збирати нескінченну кількість варіантів треку.
Складаючи дорогу, малюк розвиває просторове та логічне мислення, знайомиться з правилами дорожнього руху, вчиться правильно поводитися на дорозі.
Особливості:
- деталі зі щільного картону дають змогу збирати пазл багато разів;
- деталі автодрому, паркінгу, бокси для ремонту, шиномонтаж та інші барвисті елементи;
— можливість складання свого унікального треку.
Вік від 3 років. Розміри 72 х 63 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 7 см |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ07162 |
| Вага | 0.93 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Підкатегорія (АФК) | Пазлы |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 3070900071629 |
- Ціна: 852 ₴








