Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальна гра "Хто, де живе?" відкриє всі секрети тваринного світу. Малюк дізнається, в якому будиночку мешкає кожен звір.
Щоб визначити відповідність, картинки потрібно з'єднати між собою як звичайний пазл. Вашому непосиді сподобається з'єднувати барвисті картинки з ьними зображеннями тваринами. Про кожного персонажа можна скласти цікаві історії.
Перша дитяча головоломка допоможе розвинути логічне мислення, дрібну моторику, а також подарує нові знання про тварин. Відповідність "тварини" збагатить кругозір малюка, викличуть цікавість до цієї теми.
Гра упакована в гарну коробку, що чудово підійде для подарунка дитині.
У комплект входить: 10 карток — 20 пазлів.
Щоб визначити відповідність, картинки потрібно з'єднати між собою як звичайний пазл. Вашому непосиді сподобається з'єднувати барвисті картинки з ьними зображеннями тваринами. Про кожного персонажа можна скласти цікаві історії.
Перша дитяча головоломка допоможе розвинути логічне мислення, дрібну моторику, а також подарує нові знання про тварин. Відповідність "тварини" збагатить кругозір малюка, викличуть цікавість до цієї теми.
Гра упакована в гарну коробку, що чудово підійде для подарунка дитині.
У комплект входить: 10 карток — 20 пазлів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ08164 |
| Вага | 0.33 кг |
| Уважність | 1 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Координація рухів | 1 |
| Логічне мислення | 1 |
| Маленька моторика | 1 |
| Спостерігачність | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 3070900081642 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 272 ₴





