Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплексний набір із безліччю проєктів на тему фей: живопис, малювання, аплікації, 3D-моделі, скретч-карти, 3D-картини. Для кожного є щось своє! Усі аксесуари передбачені для того, щоб діти могли займатися будь-якою творчою діяльністю, дотримуючись власного бажання та допитливості. Буклет із покроковим описом кожної дії допоможе їм в організації.
За захопливий годинник творчості діти можуть відкрити для себе: живопис, малювання, колаж, скретч-картки, моделювання, 3D-картини.
Усі матеріали в комплекті.
За захопливий годинник творчості діти можуть відкрити для себе: живопис, малювання, колаж, скретч-картки, моделювання, 3D-картини.
Усі матеріали в комплекті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 26 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 6 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ09332 |
| Вага | 0.41 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Матеріал | інші |
| Спостерігачність | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Творче мислення | 1 |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 3070900093324 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 1 898 ₴







