Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потіште юних кухарів набором для ліплення Play-Doh Kitchen creations Оладі. Такий подарунок точно сподобається юному шанувальнику смаколиків. Приготуйте смачні оладі в різних формочках. А потім прикрасьте їх за допомогою декору. У комплекті: сковорода; маса для ліплення бежевого, коричневого, блакитного, фіолетового, білого, червоного, жовтогарячого та жовтого кольорів; лопатка; формочки; 2 тарілки; 2 вилки; ніж; аксесуари. Гра з набором Play-Doh сприяє розвитку дрібної моторики, уяви, терпіння та концентрації уваги. Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play-Doh |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 7 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F1279 |
| Вага | 0.46 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 4 |
| Координація рухів | 1 |
| Милосердя | 1 |
| Матеріал | пластилін, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Підходить для сюжетно-ролевих ігор | Да |
| Простірне мислення | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 5010993779741 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 949 ₴




