
Пазл De.tail Україночка з тризубом 500 ел. (DT500-08)
559 ₴
- В наявності
- Код: DT500-08
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо вам медитативне та творче заняття — складання пазла. Патріотична картинка із зображенням україночки з тризубцем відверне вас від рутини та подарує гарний настрій. Пориньте в це дозвілля самі або разом із рідними чи друзями. Така головоломка сподобається всім!
У наборі є постер, який демонструє, який вигляд має мати готовий пазл. Підставка під чашку для чайної перерви та мішечок, у якому зручно зберігати деталі пазла.
Готова картина стане ідеальним доповненням до інтер'єру.
Пазли De.tail — це ьний подарунок, який сподобався як дорослим, так і дітям від 8 років.
Особливості: усі елементи пазла виготовлені з якісного та міцного картону. Завдяки високоточній технології різання всі деталі ідеально підходять один до одного.
Розміри готового пазла: 470 х 320 мм.
Комплектація: 500 деталей пазла, постер, підставка для чашки, мішечок, листівка.
У наборі є постер, який демонструє, який вигляд має мати готовий пазл. Підставка під чашку для чайної перерви та мішечок, у якому зручно зберігати деталі пазла.
Готова картина стане ідеальним доповненням до інтер'єру.
Пазли De.tail — це ьний подарунок, який сподобався як дорослим, так і дітям від 8 років.
Особливості: усі елементи пазла виготовлені з якісного та міцного картону. Завдяки високоточній технології різання всі деталі ідеально підходять один до одного.
Розміри готового пазла: 470 х 320 мм.
Комплектація: 500 деталей пазла, постер, підставка для чашки, мішечок, листівка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DT500-08 |
| Вага | 0.47 кг |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кількість предметів в наборі | 500 |
| Підкатегорія (АФК) | Пазлы |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 5903858961972 |
- Ціна: 559 ₴



