
Набір для творчості ArtCraft Яскрава мить чорне полотно (5030-AC)
382 ₴
- В наявності
- Код: 5030-AC
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості «Яскравої миті». До набору входить чорне полотно на дерев'яному підрамнику 25х30 см, набір пальчикових фарб 6 кольорів по 10 мл (жовтогарячий, салатовий, блакитний, рожевий, червоний, жовтий). Набір для творчості «Яскравої миті» — це незабутній подарунок для тих, хто хоче зберегти спогади про приємні миті свого життя. Відбитки долоньок, ніжок вашого малюка, свійського улюбленця або всієї родини — стане прекрасним подарунком і сувеніром для вашої родини! З цим набором так легко дарувати щастя на пам'ять! Пальчикові фарби з набору підходять для малювання пензликами, спонжами або безпосередньо пальчиками на папері або полотні. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Для дітей віком від 3 років. Не допускати потрапляння в рот і очі складників набору. ЛИЦАМ У ПОВІТРОСТІ ДО 14 ЛІТІ ВИКОРИСТОВУВАТИ ПІД ПРИНЦОВИМ БАДЕЙ! Містить дрібні деталі. Після використання ретельно вимити руки теплою водою з милом.
Особливості умов зберігання: зберігати в сухому місці за температури від +5 до +30 °C і відносної вологості не більш ніж 75%.
Фарби зберігати зі щільно закритими кришечками, якнайдалі від сонячних променів для запобігання передчасному висиханню.
Продукція відповідає встановленим медичним критеріям безпеки. Використовувати за призначенням. Склад фарби: високоякісні дисперсії на водній основі та колоранти.
Термін придатності 2 роки
Зроблено в Україні
Особливості умов зберігання: зберігати в сухому місці за температури від +5 до +30 °C і відносної вологості не більш ніж 75%.
Фарби зберігати зі щільно закритими кришечками, якнайдалі від сонячних променів для запобігання передчасному висиханню.
Продукція відповідає встановленим медичним критеріям безпеки. Використовувати за призначенням. Склад фарби: високоякісні дисперсії на водній основі та колоранти.
Термін придатності 2 роки
Зроблено в Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art Craft |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 30 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5030-AC |
| Вага | 0.3 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 4 |
| Код УКТВЭД | 3213100000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 2000583405030 |
- Ціна: 382 ₴


