Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для створення шарм-браслетів Казкова природа з кристалами Swarovski від Make it Real. Створіть дев'ять хрустких браслетів вручну за допомогою цього набору, до якого входять понад 450 намистин. Унікальні шарм-підвіски з ьними кристалами Swarovski доповнять образ.
Комплект містить:
- 5 кольорових вощених шнурів (4,5 м);
– 1 прозорий еластичний шнур (6 м);
- 447 різних намистин;
- 6 шарм-підвісок, прикрашених кристалами Swarovski;
- 1 лоток для бус;
— інструкція.
Рекомендовано для дітей від 8 років.
Комплект містить:
- 5 кольорових вощених шнурів (4,5 м);
– 1 прозорий еластичний шнур (6 м);
- 447 різних намистин;
- 6 шарм-підвісок, прикрашених кристалами Swarovski;
- 1 лоток для бус;
— інструкція.
Рекомендовано для дітей від 8 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Make it Real |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Упаковка | |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 5 см |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MR1724 |
| Вага | 0.41 кг |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Код УКТВЭД | 9503009900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 460 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 695929017248 |
- Ціна: 949 ₴





