
Картина за номерами ArtCraft Зона знайомства 40х50 см (16129-AC)
296 ₴
- В наявності
- Код: 16129-AC
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
За допомогою картин за номерами, всі без винятку зможуть опанувати мистецтво живопису, відчути радість творчості та розкрити свої внутрішні таланти. Ці набори для творчості стануть гарним подарунком незалежно від віку, статі чи професії. Вони слугують чудовим інструментом для розвитку дрібної моторики та творчого мислення в дітей. І найважливіше, картини за номерами наділені антистресовим ефектом.
До набору входить
1. Полотно на дерев'яному підрамнику з нанесеними контурами та цифрами. Поєднання збалансованого складу полотна на бавовняній основі, спеціально розробленого акрилового ґрунту та механічна натяжна — гарантує пружність полотна та стійкість до провисання.
2. Комплект пензликів (3 шт.) різної товщини зроблені з еластичного нейлону. Такими пензликами дуже зручно замальовувати всі контури.
3. Акрилові фарби виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Ми створюємо яскраві та барвисті кольори, стійкі до вицвітання.
Кожен набір для малювання за номерами упакований у герметичне паковання.
Розмір картини: 40х50 см.
До набору входить
1. Полотно на дерев'яному підрамнику з нанесеними контурами та цифрами. Поєднання збалансованого складу полотна на бавовняній основі, спеціально розробленого акрилового ґрунту та механічна натяжна — гарантує пружність полотна та стійкість до провисання.
2. Комплект пензликів (3 шт.) різної товщини зроблені з еластичного нейлону. Такими пензликами дуже зручно замальовувати всі контури.
3. Акрилові фарби виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Ми створюємо яскраві та барвисті кольори, стійкі до вицвітання.
Кожен набір для малювання за номерами упакований у герметичне паковання.
Розмір картини: 40х50 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Art Craft |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 2 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16129-AC |
| Вага | 0.65 кг |
| Вік | 18+ |
| Вікова група | 18 + |
| Висота | 50 |
| Код УКТВЭД | 3213100000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Картини за номерами |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 2000973016129 |
- Ціна: 296 ₴


